czwartek, 13 sierpnia 2015

Prośba do WAS | [ankieta]

Chciałabym Was zaprosić do wzięcia udziału w ankiecie. Myślę nad dodaniem zakładki "fit&dieta" lub coś podobnego. Ostatnio postanowiłam wziąć się za siebie, bo po prostu zaczynam się czuć sama ze sobą źle. Dlatego zaczęłam od wprowadzenia większej ilości ruchu do swojego życia (niestety mam typową pracę siedzącą) i powoli zmieniam również swój jadłospis. Dlatego byłaby dla mnie to też jakaś motywacja, by moimi wynikami dzielić się na blogu :) Zamieszczałabym tam głównie przepisy, foodbooki, jakieś ciekawostki wyczytane w prasie lub książkach fit, może moje zmagania z bieganiem (bo głównie to trenuję). Jak wspomniałam jest to na razie w fazie planów...

W ankiecie, która jest umieszczona po prawej stronie bloga (pod obserwatorami, a przed moim profilem), proszę o zaznaczenie jednej odpowiedzi. 

Oczywiście za każdy głos będę niezmiernie wdzięczna. Możecie pod tym postem również pisać, o czym chciałybyście poczytać lub co Was najbardziej interesuje w tematyce zdrowego życia :) 

3 komentarze:

  1. Jestem na tak! Zapraszam Cie na mojego początkującego bloga, przeplatam tam trochę zdrowia i motywacji umysłowej :)
    http://anonynovelty.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Również oddałam głos :) jestem na tak

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Jeśli będą jakieś pytania na pewno odpowiem pod postem.

Wszelkie próby autopromocji (m.in. zamieszczanie LINKÓW DO WŁASNYCH BLOGÓW) oraz prośby o wzajemną obserwację będą usuwane.

Nivea | lekki mus do pielęgnacji ciała - dzika malina i biała herbata

Dzisiaj kolejna recenzja kosmetyków, które otrzymałam w ramach testowania w Klubie Przyjaciółek Nivea. Tym razem otrzymałam dwie wersje zap...