sobota, 14 listopada 2015

Neutral | antyperspirant w kulce

Kulka z Neutral trafiła do mnie dość dawno, gdy na Wizażu załapałam się do testowania nowości, kiedy to marka wchodziła na nasz rynek. Neutral do kosmetyki przeznaczone do wrażliwej skóry, pozbawione parabenów, barwników oraz perfum.
Dostępność: drogerie, markety
Cena: ok. 12 zł | 50 ml
KWC: klik

Antyperspirant ma idealnie leżące w dłoni opakowanie, bardzo wygodnie się nim posługuje. Jest bezzapachowy, więc nie gryzie się z naszym perfumami. 

Jeśli chodzi o działanie, to latem całkowicie się on u mnie nie sprawdził. Szybko zaczynałam się po nim pocić, brzydko pachnieć... Jednym słowem miałam go już wywalić do kosza. Jednak został, a gdy zrobiło się chłodniej znów po niego sięgnęłam i.... jakbym na nowo go odkryła. Jesienią spisywał się wręcz idealnie. Nie było mokrych plam, po całym dniu spod pachy nie wydobywał się nieprzyjemny zapaszek. 

Jeżeli nie macie większych problemów z potliwością oraz poszukujcie czego delikatnego, co nie podrażni nawet po depilacji, warto się za nim rozejrzeć. Jednak, tym z Was, które cierpią jak ja na nadmierną potliwość, kosmetyk ten raczej się nie sprawdzi (no chyba, że teraz gdy jest zimnej na dworze). 2 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Jeśli będą jakieś pytania na pewno odpowiem pod postem.

Wszelkie próby autopromocji (m.in. zamieszczanie LINKÓW DO WŁASNYCH BLOGÓW) oraz prośby o wzajemną obserwację będą usuwane.

Nivea | lekki mus do pielęgnacji ciała - dzika malina i biała herbata

Dzisiaj kolejna recenzja kosmetyków, które otrzymałam w ramach testowania w Klubie Przyjaciółek Nivea. Tym razem otrzymałam dwie wersje zap...