wtorek, 22 września 2015

Tołpa | dermo face, sebio | maska-peeling-żel 4w1 korygująca niedoskonałości

Dziś szybciutka i krótka recenzja maseczki korygującej niedoskonałości z Tołpy :)
Opis: źródło: tolpa.pl
Dostępność: drogerie, sklep internetowy producenta
Cena: ok. 8 zł | 2 x 6 ml
KWC: klik

Opakowanie maseczki podzielone jest na dwie części. Ja sobie nie żałuję i całość jednej połówki nakładam na jeden raz. Maska jest kremowa, łatwo rozprowadza się na twarzy. Zawiera ona w składzie glinkę więc po kilku minutach zaczyna zastygać. 

Producent pokazuje cztery możliwości użycia maski - tradycyjnie jako maskę, jako peeling mechaniczny lub enzymatyczny oraz jako żel do mycia twarzy. Ja nakładałam ją jako maskę, czekałam 15-20 minut i zmywałam, a robiąc to namaczałam dłonie i delikatnymi, okrężnymi ruchami zmywałam ją, robiąc przy tym delikatny peeling. 

Kilka minut po nałożeniu maseczka wywoływała u mnie delikatne pieczenie, jednak uczucie to po chwili znikło. Po zmyciu byłam pewna, że zobaczę rozpaloną i zaczerwienioną skórę, jednak widok był zaskakujący. Skóra była rozjaśniona, kolor ujednolicony. Rozszerzone pory i czarne zaskórniki znacznie mniej widoczne. Jak dla mnie łał! Z tego miejsca apeluję do producenta o maskę w dużym opakowaniu!!! :) 

Jeśli tylko maska będzie na promocji, a szukacie porządnie oczyszczającej - warto zwrócić na nią uwagę. Oczywiście pod postem zostawcie swoje typy masek oczyszczających :D 

3 komentarze:

  1. Znam tę maseczkę i bardzo lubię - jak wiele kosmetyków Tołpy/

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny blog. Blog posiada dużo informacji. Blog warty polecenia .

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Jeśli będą jakieś pytania na pewno odpowiem pod postem.

Wszelkie próby autopromocji (m.in. zamieszczanie LINKÓW DO WŁASNYCH BLOGÓW) oraz prośby o wzajemną obserwację będą usuwane.

Nivea | lekki mus do pielęgnacji ciała - dzika malina i biała herbata

Dzisiaj kolejna recenzja kosmetyków, które otrzymałam w ramach testowania w Klubie Przyjaciółek Nivea. Tym razem otrzymałam dwie wersje zap...