czwartek, 6 marca 2014

Czy zostałaś recenzentką kosmetyków z Rossmanna - wyniki!!!


Witajcie Kochane! Bardzo dziękuję za zgłoszenia w konkursie, wszystkie komentarze były bardzo ciekawe i na prawdę trudno było dokonać wyboru. Powiem tak - zadecydował ślepy los :) 

Dziewczyny, które będą miały przyjemność testować kosmetyki i my wszystkie będziemy mogły przeczytać co one o nich sądzą to:

Iwona (iwonager8@interia.pl)
Panienka Venka (panienkavenka@gmail.com)
ernestyna44 (ernestyna44@gmail.com)

Bardzo Wam gratuluję! Wszystkie szczegółu dostaniecie w mailu. Na odpowiedź czekam do wtorku - sporo czasu więc mam nadzieję, że zdążycie. Oczywiście jeśli z jakiś względów, któraś z dziewczyn się nie zgłosi, wylosuję kolejną osobę :) 

14 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Juuhuu!!! Strasznie się cieszę i dziękuję za wybranie mojej osoby :D Dziękuję za gratulacje :D

  OdpowiedzUsuń
 3. O cholibka Trzęsę się ze szczęścia :D DZIĘKUJĘ!

  OdpowiedzUsuń
 4. oooo ! Super! Dziękuję, akurat kończy mi się krem do stóp a krem do rąk, którego teraz używam nie daje rady więc z chęcią popróbuję innego w jego miejsce. Więc w sumie w samą porę mi spadłaś z tą wygraną. Dziękuję raz jeszcze:D

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Jeśli będą jakieś pytania na pewno odpowiem pod postem.

Wszelkie próby autopromocji (m.in. zamieszczanie LINKÓW DO WŁASNYCH BLOGÓW) oraz prośby o wzajemną obserwację będą usuwane.

Nivea | lekki mus do pielęgnacji ciała - dzika malina i biała herbata

Dzisiaj kolejna recenzja kosmetyków, które otrzymałam w ramach testowania w Klubie Przyjaciółek Nivea. Tym razem otrzymałam dwie wersje zap...