sobota, 25 lutego 2012

Ogłoszenia... prawie parafialne :)

Chciałam napisać, a raczej się usprawiedliwić, że ostatnio nie ma nowych notek, ale cierpię na chroniczny brak czasu. W niedzielę byłam na chrzcinach, w poniedziałek wyjechałam na kilka dni do Poznania w odwiedziny do siostry. A gdy już wróciłam okazało się, że mój komputer zmarł śmiercią naturalną. Na szczęście z moim TŻ przymierzaliśmy się pomału do wymiany komputera, więc pieniążki były odłożone, ale dopiero wczoraj udało mi się odzyskać część danych z zepsutego komputera, na czym mi bardzo zależało. 
Przed chwilą wróciłam z salonu ślubnego, bo byłam z koleżanką na przymiarkach sukien. Od razu uprzedzam - to nie ja wychodzę za mąż. Mimo tego, że mój staż bycia w związku jest dłuższy niż koleżanki, jakoś nam się nie spieszy do tego. Na razie jest dobrze tak jak jest. Chociaż rozumiem też osoby, którym nie pasuje życie w konkubinacie. Ale każdy ma prawo żyć jak mu pasuję :) To tyle moich dziwnych rozmyślań na ten temat...
Z racji tego, że dzisiaj sobota, a ja zawsze prawie wszystko odkładam do soboty, spotkania z przyjaciółmi także, więc dzisiaj chyba nie będzie żadnej treściwej notki, ale od poniedziałku na pewno zaczną pojawiać się nowe wpisy. Planuję pokazać Wam co zakupiłam przez ten cały miesiąc, zużycia oraz recenzję kosmetyków, które używam już dość długo, praktycznie są już na wykończeniu i z racji tego należało by się na ich temat co nieco wypowiedzieć.

Chciałam Was jeszcze poinformować, że w nowym numerze Claudii jest 25% zniżki na kolekcję Claudia & Top Secret. Kupon można zrealizować do 23 marca w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym.
Cena gazetki bardzo przystępna, z okazji Dnia Kobiet to tylko 1,99 zł.

2 komentarze:

  1. o, trzeba będzie kupić claudię ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Już mam ten numer. Zawsze pierwszego dnia pędzę do sklepu po Claudię, bo jestem jej wierną czytelniczką ;)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Jeśli będą jakieś pytania na pewno odpowiem pod postem.

Wszelkie próby autopromocji (m.in. zamieszczanie LINKÓW DO WŁASNYCH BLOGÓW) oraz prośby o wzajemną obserwację będą usuwane.

Queen Helene | Mud Pack Masque with Natural English Clay - maseczka do twarzy z glinką

Ostatnio postanowiłam sobie, że będę częściej używać maseczek. Zauważyłam, że regularne ich stosowanie zdecydowanie poprawiają kondycję i w...