piątek, 28 czerwca 2013

KONKURS: wakacje z Rossmannem

Z racji rozpoczętych już wakacji i tego, że każda z nas ma nieco więcej wolnego czasu np. na branie udziału w bardziej kreatywnych konkursach, chciałabym Was właśnie na taki zaprosić. Do wygrania jest cała torba kosmetycznych dobroci.

Do wygrania jest zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów firmy Rossmann, którego skład możecie zobaczyć na zdjęciu (widzę tam kilka perełek).

Regulamin:
 1. Organizatorem konkursu jestem ja, aSHa, właścicielka bloga Cud miód i malinka.
 2. Fundatorem nagrody jest Rossmann.
 3. Konkurs trwa od 28.06-31.07.2013 (do godz. 23:59). Zgłoszenia po tym czasie nie będą brane pod uwagę.
 4. Wyniki konkursu pojawią się w ciągu 7 dni.
 5. Aby wziąć udział w konkursie musisz być publicznym obserwatorem bloga Cud miód i malinka, posiadać 18 lat lub zgodę rodziców na udział w konkursie.
 6. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
 7. Nagroda zostanie wysłana przez fundatora nagrody, jedynie na terenie Polski (jeśli mieszkasz za granicą podaj adres do wysyłki na terenie naszego kraju).
 8. Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin oraz pozostałe jego zasady.


Co trzeba zrobić by kosmetyki trafiły właśnie do Ciebie?
 1. Z pośród posiadanych przez Ciebie kosmetyków marek własnych Rossmanna (mała podpowiedź) wybierz swój „najulubieńszy”, zrób zdjęcie np. w wakacyjnej scenerii, w podróżnej kosmetyczce czy też w domu. 
 2. Zdjęcie wyślij na maila: cudmiodimalinka@gmail.comwpisując w tytule: Konkurs i swój nick. W treści maila napisz, dlaczego wybrałaś ten kosmetyk.
 3. Po wysłaniu zdjęcia dostaniesz potwierdzenie (do 48h), jeśli go nie będzie prześlij zdjęcie ponownie.
 4. Zdjęcie przesłane do konkursu organizowanego na moim blogu może być użyte tylko raz, ponieważ na kilku innych blogach odbywa się taki sam konkurs. Ważne aby zdjęcia się nie powtarzały (będzie to sprawdzane).
 5. Wszystkie zgłoszone zdjęcia będą opublikowane na blogu, więc biorąc udział w konkursie zgadzasz się na jego publikację.

Zestaw kosmetyków jest atrakcyjny i mam nadzieję, że powalczycie o niego :) Oczywiście zapraszam do zgłaszania się również w innych konkursach, co zwiększy Waszą szansę na wygraną (ale pamiętajcie, aby nie wysyłać wszędzie tego samego zdjęcia).  Liczę na Waszą kreatywność, poczucie humoru i wolę walki :)


5 komentarzy:

 1. Przesłałam swoje zgłoszenie :) Zobaczymy czy mam jakiekolwiek szanse :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również przesłałam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wysłane! Czekam na wyniki! :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Jeśli będą jakieś pytania na pewno odpowiem pod postem.

Wszelkie próby autopromocji (m.in. zamieszczanie LINKÓW DO WŁASNYCH BLOGÓW) oraz prośby o wzajemną obserwację będą usuwane.

Nivea | lekki mus do pielęgnacji ciała - dzika malina i biała herbata

Dzisiaj kolejna recenzja kosmetyków, które otrzymałam w ramach testowania w Klubie Przyjaciółek Nivea. Tym razem otrzymałam dwie wersje zap...