czwartek, 6 lipca 2017

Avon Advance Technigues | suchy szampon

Zamawiając suchy szampon z Avonu byłam dość sceptycznie do niego nastawiona, jednak kto nie spróbuje ten się nie przekona :) Jeśli jesteście ciekawe jak się on u mnie sprawdził zapraszam do dalszej części recenzji.


Opis producenta: 
Błyskawicznie odśwież włosy i nadaj im objętości.
  • szybko działający suchy szampon Avon
  • absorbuje sebum i błyskawicznie odświeża bez użycia wody
  • suchy szampon zwiększający objętość włosów
  • nie pozostawia białego osadu – idealny dla ciemnych włosów
  • doskonały sposób na odświeżenie włosów w podróży

Dostępność: Avon, internet
Cena: regularna 23,00 zł, promocja 17 zł | 150 ml
KWC: 1,7/5 [klik]

Szampon ma dość duszący zapach, który z czasem słabnie, jednak czuć go na włosach przez cały dzień. Po aplikacji szamponu na włosy są one pokryte siwym nalotem, który w większości da się wyczesać, choć czasami gdy mi się spieszyło, był widoczny. 

Oczywiście jak w przypadku tego rodzaju kosmetyków, producent obiecuje uzyskanie świeżych i "czystych" włosów bez ich mycia. U mnie po zastosowaniu suchego szamponu z Avonu efekt odświeżonych włosów utrzymywał się kilka godzin. Na pewno nie jest to kosmetyk, który sprawi, że nasze włosy będą dobrze wyglądać bez mycia cały dzień. Niestety, szybkie wyjście do sklepu tak, a później najlepiej umyć głowę tradycyjnym szamponem.

Przygotowując recenzję, weszłam na stronę Avonu, i widzę, że opakowanie uległo już zmianie (co częste w Avonie) ale nie wiem jak jest z zawartością - jeśli miałyście nową wersję i macie porównanie z tą starą, koniecznie dajcie znać jak się ona sprawdza :)

1 komentarz:

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)
Jeśli będą jakieś pytania na pewno odpowiem pod postem.

Wszelkie próby autopromocji (m.in. zamieszczanie LINKÓW DO WŁASNYCH BLOGÓW) oraz prośby o wzajemną obserwację będą usuwane.

Nivea | lekki mus do pielęgnacji ciała - dzika malina i biała herbata

Dzisiaj kolejna recenzja kosmetyków, które otrzymałam w ramach testowania w Klubie Przyjaciółek Nivea. Tym razem otrzymałam dwie wersje zap...